„DOBRE” przypinki i magnesy

Proponujemy wykonanie przypinanych okrągłych znaczków tzw. „buttonów” w bardzo dobrych cenach. Znaczki to sprawdzone gadżety reklamowe, często stosowane przy promowaniu wydarzeń, ciekawych eksponatów muzealnych. Idealnie nadają się na okolicznościowe imprezy kulturalne, sportowe, festyny itp. 

  • Przypinki wykonane są z metalowego przodu i tyłu z agrafką. Nadruk jest zabezpieczony przezroczystą błyszczącą folią. Znaczek przypięty w widocznym miejscu tworzy doskonały wyróżnik dla uczestników każdego wydarzenia. W naszej ofercie znajdują się przypinki okrągłe w czterech rozmiarach: 25mm, 37mm, 56mm, 75mm. Wykonujemy także niewielkie nakłady np. 10 sztuk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.
  • Nowość! – magnesy okrągłe o średnicy 56mm, idealne na drobny prezent do przyczepienia np. na lodówkę.

Kupując u nas wspierasz DOBRE projekty na rzecz społeczeństwa

Jesteśmy Spółką Non Profit czyli firmą, która nie jest nastawiona na zysk. Spółkę powołała Spółdzielnia Socjalna BioVitaMed w Tarnowie. Jej zadaniami są opieka nad osobami niepełnosprawnymi, starszymi i prowadzenie rehabilitacji. Dlatego kupując te produkty wspierasz nasze działania społeczne.